Podcast informacyjny okraszony ciekawostkami. Podsumowanie kwietnia 2020 ze sprytnie przemyconą wiedzą na temat konopi. Dowiedz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o liczbie 420, przekonaj się, że Dzień Ziemi i hemp to 2 bardzo bliskie tematy.

Nie zabraknie ciekawych anegdot, jak na przykład o słynnym lekarzu, który jeszcze kilka lat temu był przeciwnikiem cannabis, a dziś ma w swoim dorobku już nawet film na temat tej rośliny pokazujący jej wielorakie zastosowanie.

1:30 – Święto konopi – wszystko co powinieneś wiedzieć.

6:08 – Dzień Ziemi i co konopie mają z nim wspólnego

13:41 – Legalizacja marihuany w Libanie

16:08 – Czy konopie siewne będą mogły mieć 5-krotnie więcej THC niż obecnie?

18:28 – Śmierć pierwszej pacjentki leczonej CBD (w tym ciekawa anegdota)

21:30 – 4 krzaki i 30 gramów dla każdego Polaka

25:22 – Podsumowanie i szczegóły konkursu

Podoba Ci się to, co robię?

Wesprzyj Otwieramy Oczy!

Otwieramy Oczy to projekt stricte aktywistyczny. Żadna z platform, na której jestem nie pozwala mi zarabiać. Nie to zresztą jest moim priorytetem. Jest nim pomoc chorym, pokazywanie innowacyjnej drogi biznesowej ludziom, czy otwieranie oczu sceptykom. Często wyjeżdżam w celach aktywistycznych, realizuję projekty i wkładam w to wszystko mnóstwo czasu. Środki finansowe są mi potrzebne, żebym mógł po prostu dalej działać lub robić to jeszcze mocniej. Jeśli podoba Ci się to, co robię i korzystasz regularnie z moich materiałów, będę niesamowicie wdzięczny za pomoc w rozwoju Otwieramy Oczy, co jest jednoznaczne ze wzrostem świadomości społecznej.

 

Podcast do czytania

Odcinki o podobnej tematyce: