Z tego artykułu dowiesz się:

Po rocznej przerwie wraca Kanaba Fest – czyli największe targi konopne w Polsce. Już w dn. 4-5 września w warszawskim Centrum Praskim Koneser będziecie mogli w jednym miejscu spotkać się z najciekawszymi markami konopnymi i najlepszymi ekspertami.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące marihuany medycznej, konopi przemysłowych, interesujesz się uprawą roślin czy po prostu lubisz tą rośliny – nie może Cię tam zabraknąć. W strefie wystawienniczej swoje stoiska będzie miało 60-ciu wystawców z Polski oraz Europy, więc z pewnością znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.  Chcesz poznać nowości ze świata kosmetyków? Korzystasz z CBD  i szukasz nowych suszy lub olejków? Znajdziesz tam wszystkie te produkty i wiele innych rzeczy, kończąc na nasionach i nawozach.

Otwieramy Oczy na Kanabie!

Celem Kanaba Fest jest przede wszystkim zwiększanie świadomości społeczeństwa w temacie konopi. Dlatego poza strefą wystawienniczą organizatorzy zadbali o  bezpłatną Strefę Edukacyjną prowadzoną przez Mateusza. Tak, naszego Mateusza 🙂 W ciągu dwóch dni w strefie edukacyjnej gościć będą m.in:

W strefie edukacyjnej będziemy rozmawiać o obecnym prawodawstwie w zakresie konopi, o możliwościach wykorzystania w różnych dziedzinach życia.

Dokładny harmonogram spotkań w Strefie Edukacyjnej znajdziesz na: https://kanabafest.pl

Niedaleko strefy edukacyjnej będzie też stoisko Otwieramy Oczy, do którego serdecznie zapraszamy. Jeśli myślisz o karierze podcastera – będzie okazja się sprawdzić. Więcej informacji na miejscu 😉

KONKURS

Jeśli już przebierasz nogami na myśl o tym weekendzie to mamy jeszcze jedną dobra informacje.

Mamy też dla Was do wygrania 3 dwudniowe wejściówki na targi. Aby je zdobyć wystarczy, że udostępnisz ten artykuł dalej na swoich mediach społecznościowych. Oznacz nas albo pochwal się tym w wiadomości, żebyśmy nie przeoczyli!

 Do zobaczenia na miejscu 🙂

Geek, miłośnik muzyki, pająków i konopi. Cierpiący na wieczny brak czasu i miejsca na nowe książki

Wiktor Brzeziński