Z tego artykułu dowiesz się:

  • O świetnej możliwości wystartowania z własnym konopnym biznesem

Szczęśliwie już mijają czasy, gdy produkty konopne kojarzyły się wyłącznie z czymś niewłaściwym i nielegalnym. Dzisiaj (również wśród Polaków) wzrasta świadomość na tematach prozdrowotnych właściwości Cannabis. Coffee Shop Poland to bodziec do tego, by nie tylko lepiej poznać potencjał konopi, ale też by wykorzystać go dla swoich biznesowych celów. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej o tych możliwościach.

Produkty konopne dobrym pomysłem na legalny biznes

Nieskończona ilość korzyści Cannabis została już w pewnym stopniu dostrzeżona i zaakceptowana przez polskie prawo, co zaowocowało legalnością biznesów konopnych. Tym samym Coffee Shop Poland to znacznie więcej niż placówki oferujące dostęp do tych wyrobów – to również sposób na dotarcie do osób, które mogą sobie przynieść upragnioną ulgę wraz z medyczną marihuaną, ale jeszcze nie są tego świadome.

Oto najważniejsze fakty o placówkach Coffe Shop Poland:

  • status “Punktu Rejestracji Pacjentów Kliniki Cannabis”,
  • współpraca ze specjalistami uprawnionymi do wystawienia recepty,
  • motto “Pomagaj Zarabiaj”.

Jeśli więc też od zawsze chciałeś swoje życie zawodowe oprzeć na solidnych fundamentach, które pozwolą CI równocześnie zarabiać (niemało – nawet 15 000 zł przy wsparciu franczyzodawcy!) na życie i pomagać innym – sieć Coffee Shop Poland może być właśnie tym, czego szukasz. Tym bardziej, trzeba przyznać, że z każdym dniem jest coraz bardziej popularna i współpraca na terenie całego kraju wspólnie się rozwija. Już dzisiaj w Polsce prężnie działa 11 placówek franczyzowych, a kolejne są w drodze. Jeśli chcesz zobaczyć najnowsze miejsca należące do sieci – odwiedź Lubartów, Białystok bądź Lublin.

CSP

Jak stać się częścią Coffe Shop Poland?

Jeśli chcesz już teraz odkryć pomysł na biznes, który poprowadzi Cię do czystego i legalnego biznesu – bądź jednym z przodowników w branży konopi na polskiej ziemi. Coffee Shop Poland to sieć w całości poświęcona właśnie produktom konopnym i tylko na tej niszy się skupiająca, co czyni ją wyjątkową. Tak samo wyjątkowe są wysokiej jakości produkty, które będziesz udostępniał u siebie jako franczyzobiorca. Szybka i nisko kosztowa droga do wysokich zarobków – to właśnie Coffee Shop Poland. To czego potrzebujesz, aby zacząć to 49 000 netto i lokal użytkowy, może być nawet powierzchnia 20-30 metrów kwadratowychOferujemy pomoc w uzyskaniu finansowania.

To czego potrzebujesz, aby zacząć to 49 000 netto i lokal użytkowy, może być nawet powierzchnia 20-30 metrów kwadratowych

W cenie wejściowej zyskujesz wszystko, czego potrzeba do rozkręcenia intratnego biznesu – od prawa do używania firmy i znaku towarowego Franczyzodawcy, przez wystrój iwyposażenie lokalu handlowego, aż po firmowe ubrania. Zadbamy też o otoczkę marketingową – online i w druku tradycyjnym, jak również wyposażymy Cię w niezbędną wiedzę poprzez szkolenia z ramienia specjalistów. Program lojalnościowy z pieczątką, opłata licencyjna, certyfikaty ,przygotowanie sklepu – to wszystko masz z naszej strony, podobnie jak pełne zakwaterowanie lokalu z pieczątką sanitarną, co pozwoli Ci szybko zacząć i w końcu zarabiać na siebie. Nie pozwól, by taka okazja Cię ominęła – wykorzystaj potencjał cannabis dla siebie i lokalnego rynku.

Odwiedź stronęwww.coffeeshoppoland.pl

e-mail : kontakt@coffeeshoppoland.pl

Tel : 573996732