Czy waporyzacja jest zdrowa? Czy można waporyzować ABV? Jaki jest najlepszy waporyzator do 500zł? 

Na te i wiele innych pytań odpowiada prezes VapeFully, czyli Łukasz Cysewski – człowiek odpowiedzialny za propagowanie waporyzacji w naszym kraju. Ogrom wiedzy, dobre flow i rzeczowe przykłady. Przekonaj się sam!

Na koniec odcinka Łukasz daje słuchaczom duży kod zniżkowy do VapeFully! 

Knap.Pro
Knap.Pro

Głównym Partnerem Otwieramy Oczy jest firma Knap.Pro.

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bonusowe treści: KLIK! 

Zbilansowane posiłki na cały dzień bez wychodzenia z domu za niecałe 40zł? Złap pyszne jedzonko od cateringu GASTROFAZA, a z kodem „Otwieramyoczy” 15% zniżki: KLIK!

Zbadaj anonimowo swój susz: KLIK!

VF
Spoti OO
Apple Podcasts Otwieramy Oczy
Google Podcasts Otwieramy Oczy

Podoba Ci się to, co robię?

Wesprzyj Otwieramy Oczy!

Otwieramy Oczy to projekt stricte aktywistyczny. Żadna z platform, na której jestem nie pozwala mi zarabiać. Nie to zresztą jest moim priorytetem. Jest nim pomoc chorym, pokazywanie innowacyjnej drogi biznesowej ludziom, czy otwieranie oczu sceptykom. Często wyjeżdżam w celach aktywistycznych, realizuję projekty i wkładam w to wszystko mnóstwo czasu. Środki finansowe są mi potrzebne, żebym mógł po prostu dalej działać lub robić to jeszcze mocniej. Jeśli podoba Ci się to, co robię i korzystasz regularnie z moich materiałów, będę niesamowicie wdzięczny za pomoc w rozwoju Otwieramy Oczy, co jest jednoznaczne ze wzrostem świadomości społecznej.

 

Patronite OO