The Dart jest innowacyjnym rozwiązaniem i wysokiej jakości lufką do stosowania konopi. Dlaczego zdobył popularność w USA? Co mnie urzekło w tym produkcie? Przedstawiamy flagowy produkt firmy Knap.pro, czyli oficjalnego dystrybutora The Dart co.

Artykuł sponsorowany.

Czym jest The Dart?

Kto z nas nie zaczynał od lufki? Myślę, że większość osób czytających ten artykuł właśnie w ten sposób zaczęło poznawać konopie. O ile zwykła lufka zbyt zdrowa dla płuc nie jest, to Knap.pro wychodzi z rozwiązaniem w postaci sprzętu z wymiennym filtrem, co już nieco bardziej chroni nasz organizm. Wracając do meritum – Dart Pro jest właśnie lufką. Ale posiada wcześniej wspomniane wymienne filtry, jest wykonana z metalu anodowanego, czyli może nagrzać się do 640 stopni Celsjusza. Dodatkowo bardzo fajnym i praktycznym rozwiązaniem jest sprężynowy mechanizm wysuwania, dzięki czemu sprzęt możemy bardzo łatwo opróżnić. W komorze mieści się niewiele suszu (ok 0.1g). Dla jednych będzie to zaletą, dla innych wadą. Ja należę do tej pierwszej grupy. Nie jestem fanem dużego haju, a produkt od Knap.pro zapewnia mikrodozowanie i łatwą „kontrolę” nad działaniem psychoaktywnym. 

Kłamstwem byłoby napisaie, że jest to rozwiązanie zdrowsze od waporyzatora, jednak nie każdy jest fanem tej metody (na przykład: ja). Nie na każdego też waporyzacja odpowiednio zadziała, każdy organizm jest inny. Nawet Samia Al-Hameri w 20. odcinku podcastu Otwieramy Oczy mówiła, iż swoim pacjentom zaleca palenie, nie waporyzację.

Koniecznie muszę też wspomnieć o innych gadżetach dostępnych na stronie naszego Partnera Głównego. Jestem zwolennikiem pojemniczków na susz, a kanister dostępny w Knap.pro jest niewielki, zmieści 1-2g suszu, więc możemy go wszędzie zabrać ze sobą. Zapachu oczywiście nie przepuszcza, więc daje dyskrecję. Podobnie spisuje się pokrowiec, do którego zmieścimy wszystkie potrzebne nam podstawowe akcesoria. Ja używam Etui Carry i jestem bardzo zadowolony.

Proces czyszczenia każdego urządzenia jest bardzo prosty. Różne przedmioty są dostępne na stronie, w tym wyciory czy cały zestaw do czyszczenia. 

Dlaczego zatem produkt zdobył rozpoznawalność w Stanach Zjednoczonych? Ano pewnie dlatego, że jest po prostu przemyślany i praktyczny. 🙂

Cena Dartów waha się w przedziale 49,99-149,99zł. Z kodem OtwieramyOczy masz 10% zniżki na cały asortyment sklepu. Przejdź do sklepu (KLIK!)

The Dart