Medyczną marihuanę zdecydowanie najlepiej nosić w oryginalnym pudełku. Nie zawsze jest to jednak komfortowe, szczególnie że nadchodzi lato i kieszenie w kurtce przestaną nam niedługo towarzyszyć. Poza tym nie wszyscy jesteśmy pacjentami. Przedstawiamy eleganckie etui od Knap.Pro, które zdecydowanie polecam, jako że sam regularnie używam. 

Z tego artykułu dowiesz się :

Dlaczego warto korzystać z etui od Knap.Pro

Knap.Pro na swojej stronie ma do wyboru 3 rodzaje etui oraz jedną podróżną torbę, w której bez wątpienia zmieścisz swoje wszystkie ulubione akcesoria. Najtańszą opcją jest Etui Snap (29,99zł). Metalowy zatrzask daje łatwość używania, a dzięki niewielkiemu rozmiarowi bez problemu zmieścisz pokrowiec do kieszeni. Ja jednak jestem fanem Etui Carry (64,99zł). Noszę tam pojemnik bezzapachowy, susz, Darta i zapalniczkę. Ogromnymi zaletami tego produktu jest solidne wykonanie i wodoodporność, dzięki czemu wiem, że nic w środku nie zostanie uszkodzone. Wymiary także nie są spore (11,5cm x 7,5cm x 3cm), więc etui możemy zabrać ze sobą wszędzie. Podobną opcją jest Etui Zipper, jest w tej samej cenie co Carry. Wyróżnia go jednak fakt, że nie przepuszcza zapachu, co może pomóc w niektórych sytuacjach. Wyposażony jest w 5 warstw podszewki z aktywnym węglem.

Oprócz niewielkich, łatwo przenośnych etui, Knap.Pro oferuje także Torbę Travel (224,99zł) posiadającą 3 antyzapachowe zamki błyskawiczne i 5 warstw podszewki z węgla aktywnego. Zmieścimy tam już zdecydowanie więcej akcesoriów, więc jest to dobre rozwiązanie na dalszą wycieczkę lub piknik. 

Wszystkie pokrowce znajdziesz tutaj: KLIK!

Etui

Stash nieprzepuszczający zapachu

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest także bezzapachowy stash dostępny na stronie naszego Partnera. Metalowy pojemnik zmieści 1-2g suszu, a jego rozmiary pozwalają na przenoszenie go praktycznie w każdym miejscu. Jest to dyskretne rozwiązanie, dzięki któremu nie musimy obawiać się o jakikolwiek zapach. Wykonany jest ze stali nierdzewnej, a niżej zamieszczam całą specyfikację produktu:

  • Hermetyczny z uszczelkami silikonowymi
  • Wytrzymały metal
  • Mieści do 2g suszu
  • Wymiary 7 cm x 2 cm
  • Waga 50g

Stash

Wszystkie produkty od Knap.Pro możecie dostać tutaj (KLIK!), a także będą dostępne na naszym stoisku na targach Kanaba Fest, które odbędą się 6-7.05 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.