Yurkosky jest jednym z najbardziej znanych dziennikarzy hip-hopowych, youtuberem i zna się na branży rapowej jak mało kto. W tym odcinku porozmawialiśmy o Fundacji420 (w końcu należy ona do artysty, więc zdanie Yurkoskyego jest dość ciekawe), anegdotach konopnych związanych z muzyką, a nawet o dopalaczach. 

Jeśli lubisz hip-hop lub po prostu muzykę, to na pewno odnajdziesz wiele interesujących treści w tym nagraniu.

Zbilansowane posiłki na cały dzień bez wychodzenia z domu za niecałe 40zł? Złap pyszne jedzonko od cateringu GASTROFAZA, a z kodem „Otwieramyoczy” 15% zniżki: KLIK!
Yurkosky też korzysta z GASTROFAZY 😉

Spoti OO
Apple Podcasts Otwieramy Oczy
Google Podcasts Otwieramy Oczy

Podoba Ci się to, co robię?

Wesprzyj Otwieramy Oczy!

Otwieramy Oczy to projekt stricte aktywistyczny. Żadna z platform, na której jestem nie pozwala mi zarabiać. Nie to zresztą jest moim priorytetem. Jest nim pomoc chorym, pokazywanie innowacyjnej drogi biznesowej ludziom, czy otwieranie oczu sceptykom. Często wyjeżdżam w celach aktywistycznych, realizuję projekty i wkładam w to wszystko mnóstwo czasu. Środki finansowe są mi potrzebne, żebym mógł po prostu dalej działać lub robić to jeszcze mocniej. Jeśli podoba Ci się to, co robię i korzystasz regularnie z moich materiałów, będę niesamowicie wdzięczny za pomoc w rozwoju Otwieramy Oczy, co jest jednoznaczne ze wzrostem świadomości społecznej.

 

Patronite OO