Co wydarzyło się w 2021 roku w świecie konopi? Omawiamy wszystkie najważniejsze wydarzenia razem z Idea Listką!

Ile suszu było dostępne w aptekach? Co z Ustawami Konopnymi? Co z Inicjatywą 100 tys. podpisów? Gdzie na jednej scenie zobaczymy polityków, policjantów i raperów? I wiele innych bardzo ważnych spraw!

W 4 oczy z Natalią widziałem się pierwszy raz, ale uwierz – rozmawiamy jakbyśmy znali się co najmniej kilka lat. Dobry feeling, duża wiedza i niemało śmiechu to rzeczy opisujące ten odcinek. Zapraszamy!

 

spoti oo
spoti oo
google oo

Podoba Ci się to, co robię?

Wesprzyj Otwieramy Oczy!

Otwieramy Oczy to projekt stricte aktywistyczny. Żadna z platform, na której jestem nie pozwala mi zarabiać. Nie to zresztą jest moim priorytetem. Jest nim pomoc chorym, pokazywanie innowacyjnej drogi biznesowej ludziom, czy otwieranie oczu sceptykom. Często wyjeżdżam w celach aktywistycznych, realizuję projekty i wkładam w to wszystko mnóstwo czasu. Środki finansowe są mi potrzebne, żebym mógł po prostu dalej działać lub robić to jeszcze mocniej. Jeśli podoba Ci się to, co robię i korzystasz regularnie z moich materiałów, będę niesamowicie wdzięczny za pomoc w rozwoju Otwieramy Oczy, co jest jednoznaczne ze wzrostem świadomości społecznej.

 

patronite oo

Zobacz dzieło naszego artysty!

Dzieło naszego artysty