„Matka dbała, chuchała i narkomana wychowała”.

Mateusz Kamiński jest pacjentem cierpiącym między innymi na mózgowe porażenie dziecięce i stwardnienie rozsiane. Porusza się o wózku, medyczna marihuana niweluje ból w jego dolegliwości i pomaga mu funkcjonować.

Jest jednak dyskryminowany z powodu używania konopi nie tylko przez ludzi, których spotyka na codzień, ale i lekarzy. Jak pacjent medycznej marihuany jest traktowany w naszym kraju? Dowiedz się z nagrania.

Możesz wesprzeć Mateusza w tej trudnej sytuacji wchodząc w ten link i dokonując przelewu na wybraną przez Ciebie kwotę: KLIK! 

Odprowadź 1% podatku dla Mateusza: KLIK!

 

Spotify OO
Apple OO
Google OO

Podoba Ci się to, co robię?

Wesprzyj Otwieramy Oczy!

Otwieramy Oczy to projekt stricte aktywistyczny. Żadna z platform, na której jestem nie pozwala mi zarabiać. Nie to zresztą jest moim priorytetem. Jest nim pomoc chorym, pokazywanie innowacyjnej drogi biznesowej ludziom, czy otwieranie oczu sceptykom. Często wyjeżdżam w celach aktywistycznych, realizuję projekty i wkładam w to wszystko mnóstwo czasu. Środki finansowe są mi potrzebne, żebym mógł po prostu dalej działać lub robić to jeszcze mocniej. Jeśli podoba Ci się to, co robię i korzystasz regularnie z moich materiałów, będę niesamowicie wdzięczny za pomoc w rozwoju Otwieramy Oczy, co jest jednoznaczne ze wzrostem świadomości społecznej.

 

efjefj
KomuToPotrzebne