Jak zarabiać na konopiach? Ja zaczynając moją przygodę nie zarabiałem nic. Wiele rzeczy robiłem za darmo, inwestowałem czas, a także pieniądze w rozwój w tematach konopnych. Pozwoliło mi to zebrać dużą sieć kontaktów (uważam, że kontakty to jedna z najlepszych walut), nauczyć się wielu umiejętności, których wcześniej nie posiadałem.

Dziś może mało skromnie, ale szczerze powiem, że w tej chwili, po 2,5 roku od rozpoczęcia zielonych działań posiadam świetnie działający portal konopny, mam za sobą bycie organizatorem Marszu Wyzwolenia Konopi, dwukrotną organizację i prowadzenie strefy edukacyjnej na największych targach konopnych w naszym kraju, współprace z ciekawymi ludźmi, poznanie wielu fantastycznych osób, pomoc dużej liczbie osób (czy to pacjentom, użytkownikom, ale i osobom, które chciały postawić swoje pierwsze kroki w branży), wiele spełnionych marzeń i „coś tam” już na tych konopiach zarobiłem. Do tego jestem w trakcie zakładania oficjalnego sklepu Otwieramy Oczy, dokładam niemałą cegiełkę do powstania dużego projektu muzycznego poniekąd związanego z konopiami. 

Mikołaj Rusin, czyli gość mojego podcastu w 2020 roku także nie zarabiał na konopiach, a już w branży pracował. Stąd pomysł na podcast z nim. Zaczynaliśmy od podobnych działań w podobnym czasie, a dziś obaj możemy podzielić się wiedzą z ludźmi, którzy chcą wejść do branży, ale nie mają pomysłu jak. My ten pomysł dość zgrabnie przedstawiamy i o nim dyskutujemy.

Zbilansowane posiłki na cały dzień bez wychodzenia z domu za niecałe 40zł? Złap pyszne jedzonko od cateringu GASTROFAZA, a z kodem „Otwieramyoczy” 15% zniżki: KLIK!

Spoti OO
Apple Podcasts Otwieramy Oczy
Google Podcasts Otwieramy Oczy

Podoba Ci się to, co robię?

Wesprzyj Otwieramy Oczy!

Otwieramy Oczy to projekt stricte aktywistyczny. Żadna z platform, na której jestem nie pozwala mi zarabiać. Nie to zresztą jest moim priorytetem. Jest nim pomoc chorym, pokazywanie innowacyjnej drogi biznesowej ludziom, czy otwieranie oczu sceptykom. Często wyjeżdżam w celach aktywistycznych, realizuję projekty i wkładam w to wszystko mnóstwo czasu. Środki finansowe są mi potrzebne, żebym mógł po prostu dalej działać lub robić to jeszcze mocniej. Jeśli podoba Ci się to, co robię i korzystasz regularnie z moich materiałów, będę niesamowicie wdzięczny za pomoc w rozwoju Otwieramy Oczy, co jest jednoznaczne ze wzrostem świadomości społecznej.

 

Patronite OO