Jak zostać dyplomowanym terapeutą konopnym? Czym zajmuje się terapeuta konopny? Na te i wiele innych pytań odpowiada w tym odcinku Adrianna Kruz, która – jak się już pewnie domyśliłeś – jest dyplomowaną terapeutką konopną.

Terapeutów konopnych w naszym kraju jest niewielu. Mówimy o tych dyplomowanych, którzy skończyli odpowiednie szkolenia oraz otrzymali numer zawodu. Bo takich „samozwańczych” jest sporo. Tam niekoniecznie terapia musi iść w parze z wiedzą. Z tego odcinka dowiesz się czym zajmuje się dyplomowany terapeuta konopny, ile kosztuje oraz ile trwa kurs, gdzie można go ukończyć. 

Adrianna podaje także ciekawe przykłady z życia terapety konopnego. Dyskutujemy też na kilka niezwiązanych z tytułem tematów. 

Link do raportu WHO wspomnianego w odcinku: KLIK!

ROZPOCZNIJ TERAPIĘ MEDYCZNĄ MARIHUANĄ W OTWIERAMY OCZY I UMÓW WIZYTĘ Z LEK. ADAMEM ZGLIŃSKIM: KLIK!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bonusowe treści: KLIK! 

Zbilansowane posiłki na cały dzień bez wychodzenia z domu za niecałe 40zł? Złap pyszne jedzonko od cateringu GASTROFAZA, a z kodem „Otwieramyoczy” 15% zniżki: KLIK!

Zbadaj anonimowo swój susz: KLIK!

VF
Spoti OO
Apple Podcasts Otwieramy Oczy
Google Podcasts Otwieramy Oczy

Podoba Ci się to, co robię?

Wesprzyj Otwieramy Oczy!

Otwieramy Oczy to projekt stricte aktywistyczny. Żadna z platform, na której jestem nie pozwala mi zarabiać. Nie to zresztą jest moim priorytetem. Jest nim pomoc chorym, pokazywanie innowacyjnej drogi biznesowej ludziom, czy otwieranie oczu sceptykom. Często wyjeżdżam w celach aktywistycznych, realizuję projekty i wkładam w to wszystko mnóstwo czasu. Środki finansowe są mi potrzebne, żebym mógł po prostu dalej działać lub robić to jeszcze mocniej. Jeśli podoba Ci się to, co robię i korzystasz regularnie z moich materiałów, będę niesamowicie wdzięczny za pomoc w rozwoju Otwieramy Oczy, co jest jednoznaczne ze wzrostem świadomości społecznej.

 

Patronite OO