Konopie i Wibracje to plan idealny na te wakacje! Jakie atrakcje w tym roku czekają na Was na festiwalu Wibracje? I co mają z tym wspólnego konopie? 

Z tego artykułu dowiesz się :

Konopie na Wibracjach!

Konopie i Wibracje w końcu spotkają się w jednym miejscu, by wspólnie celebrować to, co najlepszego dała człowiekowi natura. Na wyjątkowej konopnej strefie będziecie mogli dowiedzieć się więcej o konopiach, ale też znaleźć przestrzeń żeby chwilę się zrelaksować. 

Festiwal Wibracje już po raz siódmy uraczy Nas swoim wyjątkowym klimatem. To miejsce dla każdego, dla kogo ważna jest natura, kto na człowieka patrzy holistycznie i komu nie obce są ekologiczne wartości. Coś dobrego dla duszy i dla ciała 😉

Co do tego mają konopie? Chyba nikt nie ma wątpliwości, że to jedna z najbogatszych i wszechstronnych roślin na świecie. W związku z tym za sprawą dobrych serduszek organizatorów Fundacja Otwieramy Oczy trochę otworzy oczy na konopie.

Wibracje Festiwal

Strefa konopna na Wibracjach 

Festiwal Wibracje to już praktycznie legendarne wydarzenie, które co roku przyciąga fanów alternatywnego stylu życia, ekologii, duchowości, ale też psychonautów, naturopatów i innych, świadomych ludzi.

Wydaje mi się, że nie ma lepszego miejsca na stworzenie festiwalowej Strefy Konopnej. Fundacja Otwieramy Oczy wraz z Pozytywnymi Konopiami przedstawią Wam fajne, konopne produkty, dużo rzetelnej wiedzy, ale też zbiją piąteczkę i podzielą się leżaczkiem do siedzenia lub herbatką konopną. Mecenasem strefy jest firma Naturaya, która za sprawą swojej uprzejmości i konopnej świadomości nie tylko sprawuje pieczę nad wyjątkową strefą! Organizują też jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Zawsze chcieliście pobić rekord, ale nie wiedzieliście w jakiej dziedzinie? W tym roku pobijamy wynik z 2021 roku we wspólnym przyjmowaniu CBD w jednym momencie. Jak to wygląda? Sprawdźcie sami. 

Ponadto parę osób z ekipy Otwieramy Oczy podzieli się z Wami wiedzą podczas specjalnych, konopnych prelekcji. Dajcie znać o czym chcecie posłuchać, bo przygotowania są już na najwyższych obrotach! 

Fajne Wibracje, ale co tam robić?

Festiwal Wibracje trwa od 26.07-30.07 czyli aż 5 dni! To sporo czasu, aby skorzystać z różnorodnej i szerokiej oferty festiwalowej. Dodatkowo wspomnę, że Wibracje skupiają się na naturze, psychologii, zdrowiu i medycynie alternatywnej, samorozwój i świadomość, permakultura, duchowość czy praca z ciałem. 

Jak to na letnim festiwalu, możecie spodziewać się koncertów, ale nie byle jakich. Poza muzyką elektroniczną, możecie wziąć udział w ceremonii dźwięku z użyciem mis tybetańskich lub gongów. A jako już jesteśmy przy ceremoniach, to ich także nie zabraknie, weźcie więc ze sobą ulubione kakao czy rapé. 

Wibracje to też edukacja, więc czeka na Was rozwinięta część warsztatowa i wykłady prowadzone przez specjalistów. Ich spotkacie również w dedykowanych strefach, np. konopnej 😉 Na Festiwalu znajdziecie też część targową, gdzie kupicie gadżety z zakresu eko i zero waste, ale też fajne ubranka i wege-jedzonko. 

Wibracje nocą

Tegoroczny program

Wśród prelegentów z rozmaitych dziedzin znaleźli się m.in. Natalia de Barbaro – autorka książki „Czuła Przewodniczka” czy najnowszego bestselleru „Przędza”. Dodatkowo „Bioróżnorodność w Twoim ogrodzie” Łukasz Łuczaja, „Terapie psychodeliczne” Piotr Matejuk, Grzegorz Pawłowski – specjalista pracy z oddechem, Ya’Acov Darling Khan, współzałożyciel współczesnej szamańskiej praktyki znanej jako Movement Medicine. 

Co bardzo mnie ekscytuje to rozpoczynanie dni warsztatami pracy z ciałem! Poranna joga to jedno, ale ćwiczenia oddechowe czy warsztaty ruchowe brzmi jak pozytywna dawka energii na następny rok. Ponadto zwolennicy uwalniania z ciała metodami Lowena też znajdą coś dla siebie. 

Wibracje, taniec i śpiew! 

Line-up muzyczny jest w tym roku na światowym poziomie! Wystąpią m.in. Mose, Ayla Schafer, Nessi Gomes, Janax Pacha, ShataQS i Viken Arman. A także bogata scena uwalniającego tańca: Ecstatic Dance, Biodanza, Movement Medicine.

Na Wibracje co roku przybywa wiele ludzi, którym nie przeszkadza nocowanie w namiotach i toalety kompostowe. Rosnące zainteresowanie Festiwalem pokazuje, że ludzie w Polsce są coraz bardziej świadomi i zainteresowani alternatywnym lifestylem. Ponadto to też oznaka, że otwieramy się na siebie nawzajem, na komunikację, połączenie i wspólne doświadczanie. 

Ja osobiście nie mogę się już doczekać, a Ty? Wpadnij przybić piąteczkę na naszym Fundacyjnym Stoisku, spij herbatkę z Pozytywnymi Konopiami i ciesz się Wibracjami na parkiecie z innymi, wspaniałymi ludźmi 🙂 A gdzie to wszystko będzie się działo? Giże koło Olecka, Mazury Garbate!

PROGRAM I BILETY:

www.wibracje.com.pl

Social-media:

https://www.facebook.com/wibracjefestiwalofficial/

https://www.instagram.com/wibracje_festiwal/

https://www.youtube.com/channel/UCnTqaiadOxBoOk8CRTYVP5g

Mądralińska, która ma zawsze dużo do powiedzenia. Absolwent dziwnego kierunku ekologiczno-ekonomicznego. W czasie wolnym ziołolecznictwo i sztuka. Plastyczna oczywiście. Jara ją też kosmos. Bardzo dużo empatii w jednym małym człowieku.

Pamela Rohner

KomuToPotrzebne