UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Mgr Eryk Gontarz – fitoterapeuta, zielarz, terapeuta konopny

Aktywny fitoterapeuta, który na codzień przyjmuje pacjentów we własnym salonie terapeutycznym w Lublinie. Prelegent wykładów o medycynie naturalnej, organizator wydarzeń promujących zdrowy tryb życia, twórca pierwszej lubelskiej marki kwiatów konopnych i założyciel pierwszego konopnego salonu terapeutycznego Green Djinn Green Medicine.

Oprócz tego jest współtwórcą MykoLogIQ – marki suplementów tworzonych z połączenia roślin adaptogennych i grzybów witalnych.

Eryk to pasjonat etnobotaniki, lingwistyki i antropologii, ekspert konopny, w zakresie ich zastosowania w terapii, suplementacji i życiu codziennym.

Oprócz tego jest konsultantem B2B dla branży medycyny naturalnej w zakresie budowania marki i kreacji produktów.

Europejski producent, dystrybutor i dostawca artykułów konopnych: ekstraktów, olejów, kwiatów, kosmetyków, żywności funkcjonalnej i szeroko rozumianych naturalnych suplementów diety.
Autor opracowań naukowych:  „Prawo (anty)narkotykowe Unii Europejskiej”,  „Wpływ karteli na życie mieszkańców Ameryki Południowej i Środkowej”. W wolnym czasie badacz ziemskich kultur, rzadkich roślin o potencjale terapeutycznym, a także autor wierszy, tekstów i utworów muzycznych.

Co obejmuje konsultacja?

N

Dopasowanie odpowiedniej metody terapeutycznej

N

Personalizowany dobór właściwej odmiany konopi

N

Profesjonalne doradztwo w zakresie efektywnego stosowania konopi

N

Kwalifikację pod terapię konopiami medycznymi o wysokiej zawartości THC

N

Stałe wsparcie w procesie uzdrawiania i optymalizacji kuracji

N

Indywidualne sesje terapeutyczne z zastosowaniem medycyny naturalnej

Przykładowe opinie pacjentów

Marcin

Na początku pierwszej wizyty w Green Djinn-ie miałem lekkie wątpliwości co do stosowania konopii pod różnymi formami, ale po rozpoczęciu używania oleju CBD, który mi polecił fitoterapeuta pracujący tam i po około tygodniu zaczęły pojawiać się drobne efekty w postaci lepszej pamięci oraz trochę lepszej koncentracji.
Oprócz tych efektów czuję efekty, które pojawiają się w delikatnym zmniejszeniu napięcia mięśni, a zwłaszcza w napięciu nóg i one pojawiły się po dwóch tygodniach regularnego stosowania olejku CBD kupionego w Green Djinn.
Parapereza spastyczna

Daria

Najlepszy salon konopno-terapeutyczny w Lublinie. Właściciele bardzo pomocni. Dzięki ich obszernej, specjalistycznej wiedzy pomogli mi dobrać odpowiednie dla mnie produkty i od razu przepisali spersonalizowane dawkowanie! Ogromny wybór asortymentu z dbałością o najwyższą jakość jakiej do tej pory nie znalazłam w tego typu miejscach.

Piotr

Bez dwóch zdań najlepszy tego typu sklep w Lublinie (a jest ich coraz więcej). Właściciele mają ogromną wiedzę an temat produktów które sprzedają i dbają aby każdy klient wiedział co kupuje i jakiego efektu może się spodziewać.
Dołącz absolutnie bezpłatnie do klubu Otwartych Oczu. Otrzymasz bonusowe nagrania, artykuły, prezentacje
i będziesz jako pierwszy mieć możliwość odsłuchu nowego odcinka.
Dołącz absolutnie bezpłatnie do klubu Otwartych Oczu. Otrzymasz bonusowe nagrania, artykuły, prezentacje
i będziesz jako pierwszy mieć możliwość odsłuchu nowego odcinka.