Książki

Co czytać, żeby poszerzyć swoją wiedzę na temat konopi?

Poniżej prezentujemy listę książek, które warto przeczytać, by mieć otwarte oczy


A w konopiach strach

Niedługa, lekka książka w postaci wywiadu prowadzonego przez Marię Mazurek z Jerzym Vetulanim jest idealną pozycją dla laików konopi. Świetna rozmowa okraszona nieraz kontrowersyjnymi komentarzami naukowca to konieczny punkt każdego miłośnika konopi.  


Odkłamywanie marihuany

Książka autorstwa Bogdana Jota to ciekawe zestawienie współczesnych badań z mitami dotyczącymi konopi. Warto przeczytać, by mieć otwarte oczy!


Medyczna Marihuana Historia Hipokryzji

Ta niemal 600-stronicowa książka Doroty Rogowskiej-Szadkowskiej to ogromna dawka wiedzy. Od szczegółowego wytłumaczenia, czym roślina jest, przez opisanie jej historii po bardzo dokładne opisanie zastosowania w medycynie. Po przeczytaniu tej pozycji będziesz bardziej świadomy w temacie konopi niż niejeden dzisiaj lekarz. 


The Cannabis Grow Bible

Podstawa totalna dla miłośników hodowania konopi. Polecił Mops.


Konopie Cud Natury

Świetna książka o konopiach przemysłowych. Dobrze opisane wartości odżywcze zawarte w roślinie i nie tylko. Poleciła Paulina Szmerk.


Konopne ABC, gdzie teoria łączy się z praktyką

Lektura Pauliny Szmerk porusza tematy ekstrakcji kannabinoidów, kuchni konopnej, a także opisuje historię konopi. Na wszystkie rzeczy są proste, szybkie przepisy. Świetna pozycja dla miłośników konopi.


Legalizacja? – Jestem za.

Jak to zwykle u Bogdana Jota bywa – mnóstwo rzetelnej wiedzy, argumentów za legalizacją i setki badań. Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy legalizacja to dobre i nieszkodliwe (a wręcz odwrotnie) rozwiązanie, to ta książka jest właśnie dla niego.

Chcesz polecić książkę? Napisz do nas!


Kontakt

  Lista będzie systematycznie aktualizowana

@OTWIERAMYOCZY

[mailerlite_form form_id=2]