Seks i konopie korelują ze sobą już od starożytności. W tym odcinku oprócz tego tematu, poruszam także absurdy polskiego prawa, mówię o 15 000 ułaskawionych osób w stanie Nevada i pochylam się nad innymi, bardzo ciekawymi tematami.

Jest też nowość-niespodzianka w drugiej połowie nagrania, a pod koniec informuję o tym, co łączy mnie z Wolnymi Konopiami.

0:53 – 2,5 roku więzienie dla pacjenta medycznej marihuany

5:45 – Medyczne konopie tańsze o 40%

7:28 – Ile wynosi nieszkodliwa ilość substancji psychoaktywnych?

9:02 – Czy marihuana w Czechach jest legalna?

14:28 – Niespodzianka! Daj znać, czy taki sposób prowadzenia podcastu Ci się podoba! 

22:15 – 15 000 ułaskawionych w stanie Nevada, USA

24:18 – Co łączy mnie z Wolnymi Konopiami? 

24:56 – Szczegóły konkursu

Podoba Ci się to, co robię?

Wesprzyj Otwieramy Oczy!

Otwieramy Oczy to projekt stricte aktywistyczny. Żadna z platform, na której jestem nie pozwala mi zarabiać. Nie to zresztą jest moim priorytetem. Jest nim pomoc chorym, pokazywanie innowacyjnej drogi biznesowej ludziom, czy otwieranie oczu sceptykom. Często wyjeżdżam w celach aktywistycznych, realizuję projekty i wkładam w to wszystko mnóstwo czasu. Środki finansowe są mi potrzebne, żebym mógł po prostu dalej działać lub robić to jeszcze mocniej. Jeśli podoba Ci się to, co robię i korzystasz regularnie z moich materiałów, będę niesamowicie wdzięczny za pomoc w rozwoju Otwieramy Oczy, co jest jednoznaczne ze wzrostem świadomości społecznej.

 

Podcast do czytania