Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie są sposoby ekstrakcji kannabinoidów, jak smakuje żywność konopna, a także jakie mogą sporadycznie wystąpić efekty niepożądane przy spożyciu konopi, to jesteś w idealnym miejscu!

Paulina, gość podcastu przygotowała także dla Was prezent, a w zasadzie prezenty. Miłego słuchania (lub czytania)!

1:14 – Paulina opowiada o swoim doświadczeniu w klinice leczącej kannabinoidami w Barcelonie, a także dorzuca kilka ciekawych anegdot związanych ze swoją historią konopną.

13:06 – Co to jest ekstrakcja, jakie są jej metody i dlaczego warto się nią zainteresować?

18:56 – Paulina opowiada o swojej najnowszej książce „Konopne ABC, gdzie teoria łączy się z praktyką” – co w niej znajdziemy i dlaczego warto ją przeczytać?

25:30 – Jakie są przeciwwskazania do stosowania konopi?

28:25 – Dlaczego warto jeść konopie? 

30:00 – Jak smakują konopie?

33:05 – Co to jest aromaterapia i jaki ma wpływ na konopie?

36:55 – Jakie produkty możesz kupić w sklepie Pauliny?

41:35 – Polecamy literaturę konopną i nie tylko!

Podoba Ci się to, co robię?

Wesprzyj Otwieramy Oczy!

Otwieramy Oczy to projekt stricte aktywistyczny. Żadna z platform, na której jestem nie pozwala mi zarabiać. Nie to zresztą jest moim priorytetem. Jest nim pomoc chorym, pokazywanie innowacyjnej drogi biznesowej ludziom, czy otwieranie oczu sceptykom. Często wyjeżdżam w celach aktywistycznych, realizuję projekty i wkładam w to wszystko mnóstwo czasu. Środki finansowe są mi potrzebne, żebym mógł po prostu dalej działać lub robić to jeszcze mocniej. Jeśli podoba Ci się to, co robię i korzystasz regularnie z moich materiałów, będę niesamowicie wdzięczny za pomoc w rozwoju Otwieramy Oczy, co jest jednoznaczne ze wzrostem świadomości społecznej.

 

Podcast do czytania