Wiesz za co lubię Hempcapone? Za jakościowe produkty – to wiadomo. Ale wyróżnia ich też masa zniżek i ciekawe programy lojalnościowe, które opisuję dla Ciebie w tym artykule.

Z tego artykułu dowiesz się :

Programy lojalnościowe

Robiąc zakupy u HempCapone ciężko wyjść bez rabatu. W dobie inflacji każdy chce zaoszczędzić, dlatego tutaj na pierwsze zamówienie dostajesz od razu rabat 10%. Dodatkowo im więcej kupisz, tym taniej wyjdzie, a każdą złotówkę zamieniasz na 2 punkty w programie lojalnościowym. Nieźle, prawda? Niżej rozpisałem wszystkie możliwości:

  • -10% na pierwsze zakupy (kod „Dobry start”)
  • Im większe zakupy, tym większy rabat
  • Program zbierania punktów rabatowych
  • Często taniej niż u producenta

Zniżki Hempcapone

Co kupimy u Hempcapone?

Hempcapone ma wszystko! Szczególnie fascynuje mnie dział żywności. Można się zaopatrzyć w niezły konopny bufet. Znajdziesz tam nawet konopne chipsy i napoje. A jeśli chodzisz na siłownie to koniecznie zerknij na białko konopne! 

Mam jednak świadomość, że to tylko dodatki, więc teraz powiem Ci o konkretach. HempCapone naprawdę zna się na rzeczy, bo w ofercie ma nie tylko olejki CBD, ale też CBG i CBN. Jeśli więc poważnie traktujesz przygodę z konopiami, to zakupisz tu nawet waporyzator.

Dla mnie ważna jednak najważniejsza jest jakość, a dla Ciebie? Hempcapone oferuje najlepszych producentów, w tym z Polski! Przykładem takiej marki jest HempKing, których mus do ciała z CBD jest naprawdę rewelacyjny. Jego również dostaniesz na stronie naszego Partnera

Wszystkie produkty od Hempcapone dostaniecie tutaj (KLIK!

Artykuł sponsorowany.