Współpraca – Social Media

Dlaczego warto podjąć ze mną współpracę?

Wiedza, kreatywność, zasięgi

Social media – media społecznościowe

Facebook blokuje Twoje reklamy i ucina zasięgi? Rozwiążę ten problem.

Jestem specjalistą ds. social media i aktualnie prowadzę fanpage’e wielu firmom, w tym z branży konopnej. Niestety Facebook, czy Instagram nie kochają konopi – odrzucają reklamy, ucinają zasięgi, a nawet blokują konta. Czy da się to obejść? Jak najbardziej. Z powodzeniem przeprowadzam kampanie marketingowe na obu portalach omijając cenzurę. Miałem do czynienia z wieloma kontami z bardzo złą historią reklamową i nawet na takich udaje mi się tworzyć reklamy. Skutecznie angażuję również społeczność – dzięki interakcji z postem zasięgi organiczne rosną. Świetnie obrazują to poniższe grafiki – pokazują moje pierwsze 7 dni na danych fanpage’ach (bez wydania złotówki na reklamę), gdzie przejąłem prowadzenie ich od innych osób:

Projekt bez tytułu (40)
Screenshot_20201020_201900

Poniżej prezentuję przykładowe kampanie reklamowe prowadzone tylko i wyłącznie z fanpage’y konopnych:

1
2
Projekt bez tytułu (41)
Projekt bez tytułu (69)
Projekt bez tytułu (70)

Jak widzisz, zwiększę Twoje zasięgi zarówno zasięgiem organicznym, jak i zasięgiem płatnym po bardzo niskich kosztach. Oprócz tego skutecznie skieruję odbiorców na Twoją stronę internetową. Jeśli prowadzisz sklep – zwiększę sprzedaż. Jakie są inne powody, dla których warto mi zaufać?

  • Rozumiem potrzeby branży – Sam pracuję w branży konopnej prowadząc podcast. Rozmawiam z wieloma ludźmi i wiem, czego potrzebują i oczekują. W dodatku jestem bardzo dobrze zaznajomiony z tematem cannabis, więc moje posty/reklamy będą dzięki temu jeszcze lepsze.
  • Wiem, jak ominąć cenzurę – Facebook i Instagram blokują treści konopne, uznając je za niedozwolone. Posiadam wiedzę, jak sprawić, by tak się nie stało.
  • Oferuję bezpłatny pierwszy tydzień – Po nim ustalamy, czy decydujemy się na dalszą współpracę. Ma to na celu poznanie naszych systemów pracy i ocenienie, czy chcemy razem działać.

Jesteś zainteresowany?

Napisz do mnie tam, gdzie Ci najwygodniej!


Warto sprawdzić także zakładkę Konsultacje