Żebyś mógł w pełni cieszyć się używaniem Darta od Knap.Pro, opisujemy z czego konkretnie zbudowane jest to urządzenie.

Z tego artykułu dowiesz się :

    • Z czego zbudowany jest The Dart

Budowa The Dart od Knap.Pro

Wygląd The Dart od Knap.Pro to niewątpliwie plus tego urządzenia. Niewielkiego rozmiaru zabawka, dyskretnie prezentująca się w dłoni. Kolory są żywe, a wykończenie matowe nadaje mu gładkości. Sprzęt jest niezwykle trway, antykorozyjny i odporny na temperatury sięgające 640ºC. Potwierdza to fakt, że nie jestem najlepszy w dbanie o rzeczy materialne, a moja lufka wygląda tak samo jak pierwszego dnia. Wystarczy czyścić i nosić w pokrowcu (o pokrowcach więcej pisaliśmy tutaj).

Komora na filtr zapewnia szybki dostęp do wkładania i wyjmowania filtrów, które zatrzymują substancje smoliste i cząstki stałe, zapewniając tym samym mniej szkodliwy proces palenia. Duży plus! 

Wszystkie urządzenia (pamiętajmy, że do wyboru mamy 3 rodzaje Dartów) są wyposażone w wbudowany przycisk do opróżniania popiołu, co ułatwia proces czyszczenia, jest to bardzo praktyczne.

Budowa darta

Oprócz przycisku, wbudowana jest także siatka blokująca popiół i zanieczyszczenia, które pomaga, gdy akurat nie mamy pod ręką filtra.

Rdzeń urządzenia jest poddawany obróbce w procesie ekstruzji, co skutkuje gładką jak szkło wewnętrzną powierzchnią, odporną na osadzanie się żywicy oraz łatwą do czyszczenia. Obudowa ma eleganckie matowe wykończenie z ostrą, ściętą krawędzią na końcu, co ułatwia efektywne ładowanie pojemników na susz.

Na zewnątrz znajdziemy także materiał antypoślizgowy zapewniający lepszą przyczepność i dodatkową ochronę przed ciepłem.

Mówiąc krótko – nic tylko korzystać! My korzystamy, polecamy i cieszymy się z kolejnych wiadomości chwalących Darty od Knap.Pro!