Dzisiejszy odcinek to rozmowa z Łukaszem Truskolawskim, trenerem i zawodnikiem brazylijskiego jiu-jitsu oraz redaktorem naczelnym portalu grapplerinfo.pl

W rozmowie Łukasz dosyć mocno się otworzył i opowiedział swoją konopną historię, bogatą w morały, z której bez wątpienia każdy wyciągnie coś dla siebie. 

Jak wygląda trening pod wpływem konopi? Co z gastrofazą i trzymaniem wagi? Czy da się pogodzić bycie regularnym użytkownikiem i zawodowym sportowcem? Dowiedz się z podcastu!

Zniżka 15% na cały asortyment salonu Djinna (link do sklepu: KLIK!): otwieramy_oczy 
Zbadaj anonimowo swój susz: KLIK!

Podoba Ci się to, co robię?

Wesprzyj Otwieramy Oczy!

Otwieramy Oczy to projekt stricte aktywistyczny. Żadna z platform, na której jestem nie pozwala mi zarabiać. Nie to zresztą jest moim priorytetem. Jest nim pomoc chorym, pokazywanie innowacyjnej drogi biznesowej ludziom, czy otwieranie oczu sceptykom. Często wyjeżdżam w celach aktywistycznych, realizuję projekty i wkładam w to wszystko mnóstwo czasu. Środki finansowe są mi potrzebne, żebym mógł po prostu dalej działać lub robić to jeszcze mocniej. Jeśli podoba Ci się to, co robię i korzystasz regularnie z moich materiałów, będę niesamowicie wdzięczny za pomoc w rozwoju Otwieramy Oczy, co jest jednoznaczne ze wzrostem świadomości społecznej.