Co wydarzyło się w konopnym świecie w 2022 roku? Uważam, że ubiegły rok dla Cannabis w Polsce był jak najbardziej pozytywny. 

Zwiększono limit THC w roślinie, wykreślono ją z listy najbardziej niebezpiecznych substancji, a do aptek trafiły 4 nowe susze. Co jeszcze?
Dowiedz się z podcastu!

ROZPOCZNIJ TERAPIĘ MEDYCZNĄ MARIHUANĄ W OTWIERAMY OCZY I UMÓW WIZYTĘ Z LEK. ADAMEM ZGLIŃSKIM: KLIK!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bonusowe treści: KLIK! 

Zbilansowane posiłki na cały dzień bez wychodzenia z domu za niecałe 40zł? Złap pyszne jedzonko od cateringu GASTROFAZA, a z kodem „Otwieramyoczy” 15% zniżki: KLIK!

Zbadaj anonimowo swój susz: KLIK!

VF
Spoti OO
Apple Podcasts Otwieramy Oczy
Google Podcasts Otwieramy Oczy

Podoba Ci się to, co robię?

Wesprzyj Otwieramy Oczy!

Otwieramy Oczy to projekt stricte aktywistyczny. Żadna z platform, na której jestem nie pozwala mi zarabiać. Nie to zresztą jest moim priorytetem. Jest nim pomoc chorym, pokazywanie innowacyjnej drogi biznesowej ludziom, czy otwieranie oczu sceptykom. Często wyjeżdżam w celach aktywistycznych, realizuję projekty i wkładam w to wszystko mnóstwo czasu. Środki finansowe są mi potrzebne, żebym mógł po prostu dalej działać lub robić to jeszcze mocniej. Jeśli podoba Ci się to, co robię i korzystasz regularnie z moich materiałów, będę niesamowicie wdzięczny za pomoc w rozwoju Otwieramy Oczy, co jest jednoznaczne ze wzrostem świadomości społecznej.

 

Patronite OO