Czy można stosować marihuanę u dzieci? Ogólnie tak. Leczenie konopiami nie jest czarne albo białe. 

Stosowanie medycznej marihuany u dzieci jest wskazane w niektórych przypadkach. Jeśli natomiast chodzi o konopie siewne, czyli przykładowo olejki CBD – nie ma większych przeciwskazań. Zawartość THC jet w takich substancjach bardzo niska. My jednak rozmawiamy nie tylko o pozytywach stosowania tej rośliny, ale i o potencjalnych skutkach ubocznych. 

Podajemy również przykłady stosowania marihuany, a nawet więcej – bo ogólnie konopi u dzieci. Zapraszamy razem z Pauliną Janowicz, autorką bloga www.paulinajanowicz.pl

Partnerem miesięcznym Otwieramy Oczy jest firma PureHemp. Robiąc tam zakupy, wspierasz ten podcast! LINK DO SKLEPU

Zbilansowane posiłki na cały dzień bez wychodzenia z domu za niecałe 40zł? Złap pyszne jedzonko od cateringu GASTROFAZA, a z kodem „Otwieramyoczy” 15% zniżki: KLIK!

Spoti OO
Apple Podcasts Otwieramy Oczy
Google Podcasts Otwieramy Oczy

Podoba Ci się to, co robię?

Wesprzyj Otwieramy Oczy!

Otwieramy Oczy to projekt stricte aktywistyczny. Żadna z platform, na której jestem nie pozwala mi zarabiać. Nie to zresztą jest moim priorytetem. Jest nim pomoc chorym, pokazywanie innowacyjnej drogi biznesowej ludziom, czy otwieranie oczu sceptykom. Często wyjeżdżam w celach aktywistycznych, realizuję projekty i wkładam w to wszystko mnóstwo czasu. Środki finansowe są mi potrzebne, żebym mógł po prostu dalej działać lub robić to jeszcze mocniej. Jeśli podoba Ci się to, co robię i korzystasz regularnie z moich materiałów, będę niesamowicie wdzięczny za pomoc w rozwoju Otwieramy Oczy, co jest jednoznaczne ze wzrostem świadomości społecznej.

 

Patronite OO