Konopie i duchowość to jedno z najdłuższych połączeń, jeśli chodzi o człowieka i roślinę. Na ten temat w dzisiejszym odcinku opowiada Daria Jeszka, konopna terapeutka.

Jest to seria odcinków, która powstała dzięki współpracy z największymi targami konopnymi w Polsce, Kanaba Fest. Współorganizuję i prowadzę na nich strefę edukacyjną, dlatego możesz posłuchać niektórych prelekcji z tego eventu. Jeśli byłeś na wydarzeniu, daj znać w komentarzu, jak Ci się podobało! Jeśli nie, to wierzę, iż to nagranie spowoduje, że na następnej edycji zbijemy piątkę na Edu Zone! 

Knap.Pro
Knap.Pro

Terapię medyczną marihuaną z Adamem Zglińskim możesz rozpocząć wchodząc w ten link: KLIK!

Głównym Partnerem Otwieramy Oczy jest Knap.Pro.

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bonusowe treści: KLIK! 

Zbadaj anonimowo swój susz: KLIK!

VF
Spoti OO
Apple Podcasts Otwieramy Oczy
Google Podcasts Otwieramy Oczy

Podoba Ci się to, co robię?

Wesprzyj Otwieramy Oczy!

Otwieramy Oczy to projekt stricte aktywistyczny. Żadna z platform, na której jestem nie pozwala mi zarabiać. Nie to zresztą jest moim priorytetem. Jest nim pomoc chorym, pokazywanie innowacyjnej drogi biznesowej ludziom, czy otwieranie oczu sceptykom. Często wyjeżdżam w celach aktywistycznych, realizuję projekty i wkładam w to wszystko mnóstwo czasu. Środki finansowe są mi potrzebne, żebym mógł po prostu dalej działać lub robić to jeszcze mocniej. Jeśli podoba Ci się to, co robię i korzystasz regularnie z moich materiałów, będę niesamowicie wdzięczny za pomoc w rozwoju Otwieramy Oczy, co jest jednoznaczne ze wzrostem świadomości społecznej.

 

Patronite OO