64% Polaków chce zniesienia kar za posiadanie konopi indyjskich na własny użytek. Ile polscy rolnicy zarobili na konopiach w 2019 roku? Na jakiej branży konopnej Polska zarabia najbardziej? Co łączy psy, kierowców i Policję?

Na te i wiele innych pytań odpowiadam w najnowszym odcinku. Omawiam również szczegóły konkursu pod koniec nagrania. Miłego słuchania!

00:43 – 64% Polaków za zniesieniem kar za posiadanie konopi indyjskich – szczegółowe statystyki badań i moja opinia

4:32 – Raport Polityka Insight – Statystyki konopne w Polsce w 2019 roku

6:32 – Świąteczne ciekawostki konopne

10:40 – Niemiecki sędzia namawia do spożywania konopi

12:03 – Duża inwestycja w wegański biznes w Kanadzie

13:06 – Cannabis dostępny na stacjach benzynowych?

14:27 – Mój nowy projekt, w który Ty też możesz się zaangażować niewielkim nakładem sił

20:04 – Podsumowanie odcinka i szczegóły konkursu

Podoba Ci się to, co robię?

Wesprzyj Otwieramy Oczy!

Otwieramy Oczy to projekt stricte aktywistyczny. Żadna z platform, na której jestem nie pozwala mi zarabiać. Nie to zresztą jest moim priorytetem. Jest nim pomoc chorym, pokazywanie innowacyjnej drogi biznesowej ludziom, czy otwieranie oczu sceptykom. Często wyjeżdżam w celach aktywistycznych, realizuję projekty i wkładam w to wszystko mnóstwo czasu. Środki finansowe są mi potrzebne, żebym mógł po prostu dalej działać lub robić to jeszcze mocniej. Jeśli podoba Ci się to, co robię i korzystasz regularnie z moich materiałów, będę niesamowicie wdzięczny za pomoc w rozwoju Otwieramy Oczy, co jest jednoznaczne ze wzrostem świadomości społecznej.

 

Podcast do czytania