Prowadzisz biznes konopny lub zamierzasz wejść w tę branżę? Zastanawiasz się jak budować w niej silną markę czy jak radzić sobie z wszechobecnymi problemami prawnymi? To idealnie, że na siebie wpadliśmy.

Codziennie działamy dla dobra branży konopnej w Polsce. Edukujemy społeczeństwo,  by odkłamywać mity. Wiemy, że tylko działając na wielu płaszczyznach, możemy zmienić obecne prawo. Zanim jednak do tego dojdziemy, chcemy Ci pomóc radzić sobie w tych niełatwych realiach. Jeśli uprawiasz lub przetwarzasz konopie, prowadzisz sklep lub po prostu w jakikolwiek sposób współpracujesz z branżą konopną, podziel się z nami swoimi przemyśleniami. Weź udział w anonimowej ankiecie i pozwól nam poznać swoje problemy.

Bez Ciebie nie będziemy w stanie skutecznie rozwiązywać problemów branży konopnej. Chcemy pomóc Ci nawiązać relacje biznesowe oraz otworzyć na działania z innymi branżami. Zależy nam, byś wiedział, jak bezstresowo przejść kontrole, zbudować silną markę, by określenia „narzędzia marketingowe” czy „strategia komunikacji” stały się ważnym elementem Twojej działalności, a nie pustymi sloganami z podręczników do biznesu.

Obserwujemy branżę i widzimy, że za świetnym produktem nie zawsze idzie umiejętność dotarcia z nim do szerokiego grona odbiorców. Czy umiesz wyjść poza swoje kanały? Czy wiesz jak współpracować z osobami, dla których social media to miejsce pracy? Jeśli nie, to koniecznie napisz o tym w ankiecie.

Silna branża wymaga wsparcia specjalistów z zakresu marketingu, prawa czy sprzedaży. Chcemy przekazać miłośnikom konopi pełne kompendium wiedzy, jak wyróżniać się na tle konkurencji. Połączenie ekspertów z tych dziedzin z miłośnikami konopi sprawi, że branża będzie rosła w siłę, niczym rośliny na outdoorze.

flawonoidy co to

Nieustannie pracujemy nad normalizacją konopi w społeczeństwie. Pokazujemy potencjał tej szykanowanej rośliny. W kwietniu po Katowicach przemieszczał się bus, na którym umieściliśmy nazwy produktów wytwarzanych z konopi. Przez dwa tygodnie otrzymaliśmy mnóstwo informacji, że ludzie nie wiedzieli o potencjale cannabis. Z tej kampanii wiele osób dowiedziało się o konopnych lekach, paszach dla zwierząt czy materiałach budowlanych.

Ta branża będzie rosła w siłę, jeśli będziemy się wzajemnie wspierać. Wypełnij ankietę i przekaż ją innym przyjaciołom zajmującym się konopiami. Dzięki temu będziemy mogli przygotować jak najlepszy program edukacyjny dla polskich przedsiębiorców konopnych.

Zespół Kanaba Fest i Otwieramy Oczy